Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia chcemy sprawić, aby na buziach jak największej liczby chorych dzieci zagościł uśmiech.
Wymyśliłyśmy zatem akcję „Świąteczny Uśmiech”. Na Babylandii wielokrotnie organizowałyśmy różnego rodzaju zabawy wymagające kreatywności, które cieszyły się wśród Was sporym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że tym razem będzie podobnie, ponieważ akcja jest robiona tylko i wyłącznie dla dzieci.

Zabawa polega na:

  • własnoręcznym stworzeniu kartek bożonarodzeniowych i rozesłaniu ich za pośrednictwem Marzycielskiej Poczty do chorych dzieci wraz z najlepszymi życzeniami. Oczywiście, można wysyłać również gotowe kartki, ale wydaje nam się, że kartka własnoręcznie robiona z potrzeby serca dla konkretnej osoby jest w stanie wywołać o wiele cieplejsze uczucia :)
  • przesłaniu do nas mailem zdjęcia własnoręcznie zrobionej kartki oraz imienia i nazwiska dziecka, do którego ona trafi.

Następnie na naszym blogu pojawi się galeria ze zdjęciami kartek oraz podziękowania dla osób biorących udział w akcji. Oprócz tego wszyscy uczestnicy otrzymają od nas na maila dyplom oraz Order Świątecznego Uśmiechu do umieszczenia na blogu lub stronie www :)
Z wielką przyjemnością ogłaszamy również, że do naszej akcji przyłączył się portal : Ciufcia.pl, oferując każdemu uczestnikowi tydzień bezpłatnej zabawy na stronie www.ciufcia.pl
”Świąteczny Uśmiech” rusza 6 grudnia w Mikołajki :)

Zapraszamy wszystkich do nagłośnienia akcji, gdyż nie robimy tego dla siebie, ale dla dzieciaczków, które czekają na Wasze karteczki :)
 

Więcej informacji na blogu: Babylandii