konkurs ciufcia (2)

Wszystkie dzieci i rodziców zapraszamy do organizowanego przez nas konkursu Plok Plok – Ale fajnie strzela sok! Do wygrania atrakcyjne nagrody ufundowane przez Storck Sp. z o.o.

Do wygrania jest 20 uroczych maskotek Furby oraz miesięczne i tygodniowe dostępy do pełnej wersji portalu Ciufcia.

Co trzeba zrobić, żeby je wygrać?

Wystarczy zalogować się w portalu Ciufcia, przejść do zakładki z napisem konkurs i zagrać w naszą grę dla dzieci. Celem jest zdobycie jak największej liczby punktów. Te z kolei otrzymuje się za zbicie linii minimum trzech kulek-żujek jednego koloru. Im więcej wypełnionych sokiem kulek-żujek zbijecie za jednym uderzeniem, tym więcej punktów dostaniecie. W grze jest sporo bonusów, które ułatwiają zadanie. Ale uwaga! Macie ograniczony czas, po którego przekroczeniu dostawiana jest kolejna linia kulek-żujek.

konkurs ciufcia

Osoby, które uzyskały najwyższe wyniki każdego dnia otrzymają darmowy dostęp do pełnej wersji portalu Ciufcia (wygrywa pierwsza 10: osoba z najwyższą liczbą punktów uzyskuje  miesięczny dostęp do wszystkich zabaw, kolejne 9 osób: dostęp tygodniowy).

Z kolei Ci, którzy wykażą się największym sprytem i refleksem w trakcie całego tygodnia wygrają maskotki Furby. W każdym z 4 konkursowych tygodni inteligentne pluszaki trafią do 5 najlepszych zawodników.

Pełny regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

Zapraszamy do zabawy:

wez udzial