Walkodile® – bezpieczny i pełen radości sposób na spacery  i zabawę na świeżym powietrzu z dziećmi w wieku od 3 do 7 lat.

Wielokrotnie nagradzany Walkodile® sprawia, że wycieczki i spacery z małymi dziećmi są dużo łatwiejsze dla wychowawców, opiekunów  i rodziców ! Zapewnia on dzieciom dużo korzystniejsze warunki do nauki i zabawy, a dorosłym bezpieczeństwo dla dzieci.
No i przede wszystkim – dzieci GO LUBIĄ:-)

 

Co to jest WALKODILE

Opracowany przez nauczycielkę z Wielkiej Brytanii, Walkodile jest wielokrotnie nagradzanym rozwiązaniem, dzięki któremu wycieczki i spacery są łatwiejsze dla wychowawców i bezpieczniejsze dla dzieci. W przeciwieństwie do innych, mniej skutecznych metod, Walkodile zapewnia dzieciom pełne bezpieczeństwo. Zwiększone bezpieczeństwo powoduje, że spacery dobywają sie w przyjaznej atmosferze, dzięki czemu dzieci mogą lepiej z nich korzystać, a ich wychowawcy skuteczniej kierować grupą. Każdy spacer z  Walkodile jest dużo przyjemniejszy dla wszystkich. Walkodile ustanawia nowe standardy bezpieczeństwa dzieci. Teraz już – prostsze, bezpieczniejsze i bezstresowe spacery z grupkami dzieci w wieku od 3 – 7 lat.

Jak to wygląda? Zapraszamy do obejrzenia: