Czy znacie taki blog, jak Babylandia? Prowadzą go urocze Mamy, które opowiadają o rzeczach bardzo istotnych, z punktu widzenia Rodzica.

Babylandia to blog, który nie świętował nawet jeszcze swoich pierwszych urodzin. Mimo tego, że istnieje dość krótko grono czytelników stale rośnie :)

 

Pomysł z rodził się w głowach dwóch spoko mamusiek Ani, mamy Alicji i Marty, mamy Nikusia. Potem wszystko potoczyło się już szybko.

Do grupy dołączyła Agnieszka, mama Oliwiera, Sylwia – mama Amelki i Kasia – mama Mateusza. Dziewczyny choć nigdy się nie spotkały to znały się z blogowego świata.
Z niewielkim opóźnieniem trafiła do tego grona także Paulina – mama Oskarka i także szybko się zadomowiła.

Powstała typowo dziecięca grafika, strona na FB oraz forum, aby czytelniczki mogły swobodnie komunikować się z autorkami bloga oraz porozmawiać między sobą  :)
Blog Babylandia to skarbczyk pomysłów i dobrych rad dla rodziców każdego malucha. Jest tam wszystko: przepisy kulinarne, recenzje książek, reklamy ciekawych portali, zabawek i wiele wiele innych. Mamuśki z Babylandii radzą także, jak można kreatywnie spędzać czas ze swoimi pociechami.

Na blogu jest sporo przeróżnych etykiet i każdy na pewno bardzo łatwo znajdzie to,co go interesuje :)

Na blogu  często organizowane są różne gry i zabawy dla dzieciaczków i ich mam :) Czasem można wygrać też jakiś drobiazg :)

Zapraszamy do Babylandii! :)