banner_ciufcia_lipiec2

Wakacje są upragnionym czasem dla każdego dziecka. Dla większości maluchów oznaczają one dużo wolnego czasu, który można przeznaczyć na zabawę w domu. Rodzice starają się zapewnić najmłodszym jak największą liczbę rozrywek. Ale czasami, szczególnie gdy mieszkamy w mieście, może być to trudne zadanie. Gdy pogoda nie dopisuje, z nieba spadają krople deszczu lub leje się słoneczny żar, wymyślenie zabaw może przysporzyć nie lada kłopotu niejednej mamie. Na szczęście Ciufcia przychodzi z pomocą. Do końca lipca, między 13 a 16 wszystkie zabawy edukacyjne znajdujące się w serwisie, zostaną udostępnione dzieciom.

Uwaga na słońce!

Lubię wychodzić z dzieciakami do parku, ale wczesnym popołudniem zostajemy w domu – mówi Anna z Krakowa, mama czteroletniej Wiktorii i dwuletniego Kacperka – Mając na głowie dwójkę dzieci przygotowanie  obiadu czasami jest problematyczne. Chciałabym, żeby dzieci pożytecznie spędziły czas i uczyły się poprzez zabawę. Dlatego często korzystamy z Ciufci. Powszechnie wiadomo, że zbyt długie przebywanie na słońcu może być niebezpieczne, szczególnie dla małych dzieci. Największe zagrożenie niosą za sobą godziny popołudniowe, między 12 a 16. Upał dodatkowo powoduje szybkie zmęczenie, a przebywanie w palącym słońcu może być uciążliwe nie tylko dla maluchów.

Darmowa Ciufcia - zabawy edukacyjne

Darmowa Ciufcia na wakacje

Zabawy i gry dla dzieci dostępne w serwisie Ciufcia nie tylko formą rozrywki, ale również wspierają rozwój najmłodszych. Pełne kolorów animacje zachęcają przedszkolaków do dbania o higienę, uczą zasad ruchu drogowego, czy też pokazują dalekie krainy. To wyjątkowe, w pełni bezpieczne dla najmłodszych użytkowników miejsce w Internecie. W lipcu, przez trzy godziny każdego dnia, pełna wersja Ciufci jest dostępna dla każdego malucha. Ciufciowe zabawy przeznaczone są dla dzieci w wieku 2-6 lat. Co ważne dla każdego rodzica, nie zawierają one przemocy – są całkowicie bezpieczne dla dzieci. Zabawy nie są skomplikowane – ich rozwiązanie zajmuje dzieciom kilka – kilkanaście minut. Dzięki temu mamy i tatusiowie mogą kontrolować czas, który ich pociechy spędzają w Internecie.