akademia

Pewność siebie. Nawet dorośli miewają z nią ogromne problemy. Każdemu z nas zdarza się, że coś nas onieśmiela i zapominamy języka w gębie. A co dopiero dzieci?! One to dopiero mają trudno! Wystarczy karcące spojrzenie, i już chcą się zapaść pod ziemię! Jak przywrócić dzieciakom wiarę w siebie uczy AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI, program realizowany przez Stowarzyszenie WIOSNA.

AKADEMIA dba o dzieci już od dziesięciu lat. Wychowała tysiące zwycięzców, z roku na rok coraz więcej. Tutorzy, zwykle studenci, poświęcają swój wolny czas, aby inspirować swoich podopiecznych do wygrywania – najpierw w szkole, a potem w życiu. Dzięki swojemu zaangażowaniu i mądremu systemowi pomocy, z roku na rok zespół AKADEMII może się pochwalić coraz większą ilością uczniów, którzy uwierzyli w siebie i w to, że potrafią.

Jak to działa?

Praca w AKADEMII odbywa się w oparciu o oryginalny i wyjątkowy System Motywatorów Zmiany. Praca z dzieckiem nie ogranicza się wyłącznie do wspólnej nauki. Przecież dobre oceny to nie wszystko! Znacznie ważniejsze jest obudzenie mentalności zwycięzcy. AKADEMIA specjalizuje się w stwarzaniu okazji do odnoszenia sukcesów i docenia każde osiągnięcie, nawet to najmniejsze!

AKADEMIA jest także niezwykłym miejscem spotkań. Myliłby się ten, kto by myślał, że pomagamy tylko dzieciom. AKADEMIA to miejsce, gdzie mogą się zejść i wzajemnie od siebie uczyć trzy osoby – dziecko, Tutor i Darczyńca. Każdy korzysta na tym zaangażowaniu! Dlatego serdecznie zachęcamy do udziału w tegorocznej edycji AKADEMII. Jak stać się częścią programu i zmieniać życie najmłodszych oraz swoje?

Zadbaj o dzieci z AKADEMII

Wystarczy wejść na stronę www.kupindeks.pl i wybrać dziecko, którym chcesz się zaopiekować. Aby to zrobić, wystarczy ufundować symboliczny Indeks. Jeden Indeks umożliwia udział w programie jednemu uczniowi. Zadbać o dziecko można samodzielnie, z przyjaciółmi, a nawet z nieznajomymi w ramach indeksu składkowego.

Dbasz o siebie. Dbasz o bliskich. Czy to wszystko?

www.kupindeks.pl