mamfun.plSerwis www.mamfun.pl jest tworzony przez rodziców dla wszystkich Użytkowników, których dzieci bawią do łez. To, że są one źródłem trosk, a ich wychowywanie wymaga odwagi i zaangażowania powszechnie wiadomo. Ale są też źródłem nieustającej radości. I o tym nie chcemy zapominać. Serwis www.mamfun.pl tworzą Rodzice, Dziadkowie, Ciocie, Wujkowie, Opiekunowie. Dzielcie się z „całym wirtualnym światem” chwilami, w których wybuchacie niepohamowanym śmiechem. Mamfun.pl to nie tylko miejsce do systematycznego zapisywania umykających, zabawnych wypowiedzi Waszych dzieci i możliwość powrotu do nich w dowolnym momencie. To także szansa na wspaniałe nagrody dla najlepszych wpisów w każdym miesiącu. Wystarczy pisać, komentować i dzielić się wrażeniami. Małe dziecko tkwi przecież w każdym z nas, choć tak często o tym zapominamy….. Na zachętę kilka wpisów:

Matematyka łatwa jest :D

Hanka: „Mama, wieeesz, była dzisiaj klasówa z matmy, ale spoko, łatwa, luz, na przykład 7-2=4 i takie tam”…..

Sprzątanie zabawek

Ja-Matka: „Kamil, sprzątaj zabawki, zaraz tata wróci z pracy, byłby bardzo zadowolony, gdybyś zrobił porządek” Kamil: „A tata nie może zostać na noc w pracy?

Za dużo Zygzaka…

W nocy nagle słyszymy krzyk naszego syna: – Mamo! Mamo! – Co się dzieje, Skarbie? – Bolą mnie! – Co Cię boli? – Tylne koła mnie bolą i nie będę mógł się z Tobą ścigać…

Dołączając do serwisu www.mamfun.pl dostajecie przepustkę do radosnego, bezpretensjonalnego świata dziecięcych myśli.