Jesteś rodzicem? Szafa Twojego dziecka pęka w szwach? W dodatku jej półki zapełniają prawie same niepotrzebne rzeczy? Jeśli Twoje odpowiedzi są trzy razy na TAK to znaczy, że musisz przyjść na Szafobranko z Miastem Kobiet i Krakowskim Biurem Festiwalowym! W sobotę 22 października 2011 roku o godzinie 10.00 w Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego (ul. Powiśle 11) odbędzie się Szafobranko. Organizatorami wydarzenia są krakowsko-warszawski magazyn Miasto Kobiet i Krakowskie Biuro Festiwalowe.

Szafobranko to też okazja do tego, aby zrobić coś dobrego dla innych, ponieważ wymianka połączona będzie z akcją charytatywną na rzecz Domu Małego Dziecka im. Jana Brzechwy w Krakowie. Ponadto impreza przygotowana będzie tak, aby najmłodsi uczestnicy nie nudzili się i pozwolili swoim rodzicom spokojnie przeprowadzić wymianę. Na miejscu organizatorzy zorganizują plac zabaw i zapewnią opiekę nad dziećmi na czas swapu. Na Uczestników będą czekać także dodatkowe atrakcje w postaci konkursów, w których wygrać można m.in. bilety do Teatru Groteska. Swap zorganizowany będzie w samym sercu Krakowa, pod Wawelem. CORT mieści się na Bulwarach Wiślanych a więc na wymianę można przyjść ze swoim dzieckiem bezpośrednio z poranno-jesiennego spaceru. Pora też będzie dogodna. Organizatorzy pamiętają, że milusińscy mają popołudniowe drzemki, a wieczory w październiku mogą być nieprzyjemne dlatego Szafobranko rozpocznie się już o godzinie 10.00. Wymieniać się będzie można do godziny 14.00. Na Szafobranko może przyjść każdy rodzic, który chce wymienić się ubrankami dla dzieci do 5 roku życia.

Wejściówką na swap będzie oddanie kilku ubranek i produktów na cele charytatywne. Żeby wziąć udział w wydarzeniu trzeba się zapisać! Sposób, w jaki można to zrobić, a także szczegółowe informacje i dokładne zasady Szafobranka dostępne są na stronie Miasta Kobiet: http://www.miastokobiet.pl/szafobranko/

plakat szafobranko