Wyspa Leona  – bo o nim mowa – została stworzona specjalnie z myślą o najmłodszych użytkownikach Internetu. To wirtulany świat, w którym mieszkańcy wyspy ostrzymują własne awatary, oraz miejsca życia dla swoich postaci – specjalne domki. Sposób, w jaki gracz ubierze swoją postać i wyposaży jej domostwo zależy wyłącznie od niego. Wybrane ubrania, oraz sprzęty do własnego domostwa mieszkaniec wyspy zakupują dzięki Leonarom  – wyspiarskiej walucie, którą zdobywają przechodząc kolejne, starannie dobrane wyzwania: gry logiczne, łamigłówki czy quizy historyczne.

Wszystkie zabawy zostały starannie przemyślane i dopasowane do umiejętności i  możliwości dzieci, zapewniając im tym samym świetną zabawę. Poza wyspiarską walutą, młody gracz zdobywa punkty, które klasyfikują go w specjalnym rankingu. Mieszakniec wyspy może kontaktować się także w z innymi wyspiarzami, którzy żyją w jego sąsiedztwie; przesyłając im specjalne komunikaty składające się ze specjalnych ikonek graficznych. Tylko od decyzji mieszkańca wyspy Leona zależy czy jego sąsiedzi staną się jego przyjaciółmi.

 

leon1
Dzięki wszystkim stworzonym konkurencjom oraz wirtualnym mechanizmom, które obowiązują na wyspie Leona, obywatel wyspy złotego Lwa, poprzez świetna zabawę, uczy się i doskonali swoje umiejętności gromadząc złote Leonary, które później będzie mógł wymienić na rzeczywiste nagrody!
Start projektu już wkrótce! Zapraszamy.