Gry dla dzieci na Ciufcia.pl to:

Dla rodziców
 • pusty obrazek

  400 ZABAW prostych i przyjaznych

  Specjalnie zaprojektowanych dla dzieci w wieku 2-6 lat co czyni je idealnymi grami dla przedszkolaków. Stopień trudności zabaw dopasowany jest do wieku dzieci, nie powoduje nudy ani zniechęcenia zbyt trudnym zadaniem.

 • pusty obrazek

  BEZPIECZNE gry bez przemocy

  Ciufciowe gry dla maluchów nie zawierają elementów agresji i przemocy. Budują jasny i przyjazny obraz świata, w którym dzieci czują się bezpiecznie.

 • pusty obrazek

  EDUKACYJNE opracowane z psychologami

  Nasze gry dla najmłodszych i tych nieco starszych dzieci zostały opracowane przez zespół psychologów w oparciu o model inteligencji wielorakich Howarda Gardnera. Dzięki temu wspierają ich prawidłowy rozwój.


Psychologowie mówią o nas

“ Projekt Ciufcia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tych Rodziców, którzy w sposób wartościowy chcieliby we wspólnej zabawie spędzić czas z własnym dzieckiem. Proponowane zabawy nie tylko podtrzymają rodzinną więź, wzmocnią wzajemne relacje, pokażą możliwości wspólnego bawienia się ale też wzbogacą dziecko poznawczo.”

Prof. AP dr hab. Bożena Muchacka
Prof. AP dr hab. Bożena Muchacka Specjalistka w zakresie pedagogiki przedszkolnej

“Ciufcia może zaoferować szansę połączenia światów dzieci i dorosłych, pogodzić pragnienie dziecka bycia razem z rodzicem i spędzania czasu wykorzystując możliwości jakie niesie ze sobą internet.”

mgr Beata Płażewska
mgr Beata Płażewska Psycholożka dziecięca

“Założenia projektu Ciufci i jego podstawy teoretyczne są przekonujące w aktualnej rzeczywistości w świetle rozpowszechniania technologii informacyjnej i konieczności zaangażowania rodziców w nowy świat dzieci.”

dr. Bassam Aouil
dr Bassam Aouil Zajmuje się badaniami nad stosowaniem internetu w praktyce psychologii klinicznej i udzielania pomocy psychologicznej

“Autorzy programu Ciufci dołączają do grona tych, którzy wolą zapobiegać niż leczyć. Co więcej, pokazują, że przestrzeń internetu nie tylko może nie szkodzić dzieciom, ale stanowić ważny stymulator ich rozwoju.”

dr.hab. Barbara Szmiegielska-Siuta UJ
dr.hab. Barbara Szmigielska-Siuta UJ Kieruje Pracownią Psychologii Edukacji oraz studiami podyplomowymi „Poradnictwo i Pomoc Psychologiczna”

pusty obrazek

Przyjaciel dziecka Zabawny towarzysz w podróży Ciufcią.

Każde dziecko może mieć swojego ciufciowego przyjaciela, który stanie się jego przewodnikiem po serwisie. Dzięki niemu świat Ciufci będzie jeszcze bardziej przyjazny. Wystarczy kliknąć w postać jadącą w lokomotywie, wybrać ubranko, nazwać i…gotowe! Zachęć dziecko do stworzenia swojego bohatera!

pusty obrazek

Zegar 30 minut efektywnej zabawy.

Czy wiesz, że dzieci nie powinny spędzać przed ekranem więcej niż 30 minut dziennie? To fakt. Dlatego wprowadziliśmy specjalny zegar, który po upływie wyznaczonego czasu stanie się czerwony. Teraz wspólnie możemy zadbać o to, ile Twoje dziecko spędza przed komputerem.


polub nas na facebooku

Ciufciowa rodzina

Zobacz jak nas dużo! Tworzymy jedną wielką ciufciową rodzinę.

To wielki zaszczyt codziennie przebywać w tak wspaniałym towarzystwie! Dziękujemy za zaufanie.

 • pusty obrazek
 • pusty obrazek
 • pusty obrazek
 • pusty obrazek
 • pusty obrazek

Załóż konto już teraz

i uzyskaj dostęp do 75 dodatkowych zabaw
Nie potrwa to dłużej niż minutę!
lub

W tym tygodniu polecamy:

 • pusty obrazek
  Kolorowy Świat

  Kolorowy świat to kreatywne miejsce dla każdego dziecka. Przygotowane kolorowe gry i zabawy dla dzieci rozwijają wyobraźnię i dostarczają...

 • pusty obrazek
  Kraina Kuriera

  Kraina Kuriera to bardzo kolorowy świat dla dzieci, który tłumaczy im na czym polega praca kuriera, w jaki sposób działa poczta i jak...

 • pusty obrazek
  Mały Bankier

  Gry dla małych dzieci uczące liczyć i właściwie obchodzić się z pieniędzmi. Nasze edukacyjne zabawy dla najmłodszych dziewczyn i...


Gry dla dzieci:

 • Gry dla dzieci starszych

  Strona zawiera darmowe gry flash dla dzieci w wieku od 4-6 lat. W tym wieku przedszkolak poznaje litery i cyfry, rozpoczyna pierwsze wysiłki mające na celu oponowanie trudnych sztuk czytania, pisania i liczenia. Nauka pisania i czytania oraz matematyka są ważnymi dziedzinami jakkolwiek nasze zabawy dla dzieci nie powstały tylko po to, aby edukować w tych wybranych obszarach, ale wspierać rozwój małego dziecka w sposób na tyle wszechstronny na ile to możliwe. Dlatego na stronie znajdują się również zabawy poszerzające wiedzę i rozwijające kreatywność oraz po prostu rozrywkowe, ponieważ zabawa jest bardzo ważnym czynnikiem w rozwoju dziecka.

 • Gry dla dzieci młodszych

  Gry online dla Twojego dziecka. Na niniejszej podstronie zamieszczone są gry edukacyjne i rozrywkowe dla dzieci od dwóch do czterech lat. Dzieci w tym wieku dopiero zaczynają korzystać ze zdolności do tworzenia umysłowych reprezentacji rzeczywistości w celu rozwiązywania problemów. Dlatego zabawy dla dzieci, które znalazły są na tej podstronie tylko w małym stopniu wymagają tej umiejętności za to pozwalają na manipulację elementami rzeczywistości wirtualnej na podobnych zasadach jak w "realu". Znalazły się tu także gry online, których głównym celem jest ćwiczenie podstaw posługiwania się myszką.

 • Gry dla dziewczyn i chłopców

  Gry dla dziewczyn i chłopców - Kraina na Ciufcia.pl, to pełna magicznych zabaw sekcja edukacyjna. Dzieci w wieku od 2 do 6 lat mogą świetnie się bawić oraz uczyć bardzo przydatnych rzeczy. Przygody z bezpieczeństawem, gry przygodowe z kurierem czy gry sportowe, czekają na wszystkich ciekawskich.